Banner


TEKNIK

Kontaktkot Jonas Sandberg

Jonas Sandberg
jonas@gehab.com
Tel: 0472-43128
Konstruktör

Ingvar Rendell

Ingvar Rendell
ingvar@gehab.com
0472-43115
Konstruktör

Kontaktkort Hans

Hans Kühne
hans@gehab.com
Tel: 0472-43107
Konstruktör

Kontaktkort Micke Lvov

Micke Lvov
micke@gehab.com
Tel: 0472-43111
Teknikansvarig

Kontaktkort Zoran Bogic

Zoran Bogic
zoran@gehab.com
Tel: 0472-43119
Konstruktör

Kim Larsson

Kim Larsson
kim@gehab.com
0472-43121
Orderkordinator


Ni kan naturligtvis också kontakta oss på 0472-145 60 - och då hamnar ni i
växeln; hos Vivianne Hjertquist, löner, bokföring m m, Monica Sundell, ekonomiansvarig m m, eller Pernilla Bertilsson, IT m m.
Vill ni faxa, är numret 0472-107 30.

GEHAB har också en "allmän" företags e-postadress:info@gehab.com