Banner


SUPPORT

Kontaktkort Joel Lavesson

Joel Lavesson
joel.l@gehab.com
Tel: 0472-43124
Förman Flak/Skåp/Detalj

Visitkort S berg

Stefan Berg
stefan.b@gehab.com
Tel: 0472-43105
Förman El

Kontaktkort Johan Martinsson

Johan Martinsson
johan@gehab.com
Tel: 0472-43114
Förman Kran

Kontaktkort Stella Papamichalidis

Stella Papamichalidis
stella@gehab.com
Tel: 0472-43118
Förman Lackering

Kontaktkort Stefan Friberg

Stefan Friberg
stefan.f@gehab.com
Tel: 0472-10605
Förman Chassi/Hydraulik

Kontaktkort Frank Isaksson

Frank Isaksson
frank@gehab.com
Tel: 0321-31175
Service & Reparationsansvarig


Ni kan naturligtvis också kontakta oss på 0472-145 60 - och då hamnar ni i
växeln; hos Vivianne Hjertquist, löner, bokföring m m, Monica Sundell, ekonomiansvarig m m, eller Pernilla Bertilsson, IT m m.
Vill ni faxa, är numret 0472-107 30.

GEHAB har också en "allmän" företags e-postadress:info@gehab.com

<